O nás

Něco málo o LUSQ

Cihla vs papír

LUSQ je unikátní digitální služba, která vám jako první na trhu umožňuje nakoupit investiční byty zcela online. O všechno se postaráme my a vy pouze inkasujete každý měsíc zaručený výnos na svůj účet. Služba kombinuje rozsáhlé zkušenosti zakladatelů z oborů realit, práva, financí a digitálních služeb. Přinášíme tak svým klientům jednoduchou online cestu k zaručenému zhodnocení svých financí.

LUSQ vytvořili lidé z týmu ndot.cz. V jeho řadách působí zkušení čeští podnikatelé a odborníci z řady oborů. Přinášejí digitalizaci do tradičních odvětví jako jsou finance nebo právě reality.

LUSQ

Češi mají raději cihlu než papír

Češi chtějí cihlu. I když je dnes moderní investovat do nemovitostí skrze cenné papíry, v LUSQ věříme, že zákazník upřednostní skutečné vlastnictví bytu před nemovitostním fondem, nebo dluhopisem. V krizi může papír ztratit hodnotu úplně. Cihla zůstane cihlou.

Že byt nejde koupit online? Haha..

Cestovní zájezd, televizi a už i tu Teslu si koupíte online. Tak proč ne byt? Vyberete, vložíte do košíku, zaplatíte a byt je váš. Kdo má dnes čas jezdit po prohlídkách? Kdo raději tráví čas u advokáta než na zahradě? Byt na pronájem je zboží jako každé jiné.

Investiční byt je super, když se o nic nemusíte starat

Kdekdo by rád investoval do cihly. Když si ale představí, co to obnáší takový byt najít, bezpečně vykoupit, sehnat úvěr, rekonstruovat, spravovat, pronajmout, hlídat platby, chodit na schůze SVJ, rozmyslí si to a radši si zase koupí papír. LUSQ řeší vše od A do Z. Nikam nechodíte, nic neřešíte. Uložíte peníze a každý měsíc vám to na bankovním účtu cinkne.

V jednoduchosti

Jak LUSQ funguje?

Prodej

LUSQ logo
Celý byt

Výběr bytové jednotky

Nákup

Rekonstrukce

Vlastnictví

LUSQ logo
Bytové družstvo

Bez doložení příjmů

Bez omezení věku

Nákup FO / PO

LUSQ financování

Garance výnosu

Investor

LUSQ byt

Garance výnosu

Výnos

LUSQ logo
Pronájem bytu

Starost o nájemníky

SVJ

Výběr nájemného

Prodej

LUSQ logo
Podíl

Výběr bytové jednotky

Nákup

Rekonstrukce

Vlastnictví

LUSQ logo
Bytové družstvo

Bez doložení příjmů

Bez omezení věku

Nákup FO / PO

LUSQ byt

Garance výnosu

Investor

(Až 10 investorů na byt)

Výnos

LUSQ logo
Pronájem bytu

Starost o nájemníky

SVJ

Výběr nájemného

Můžete se spolehnout

Náš tým

Katalina Akimova

Head of administration

Zajišťuje efektivní výkon práv a povinností souvisejících s vlastnictvím bytů.

Dále zastřešuje zpracování a rozvoj pokročilé provozní databáze na jejímž základě dochází i k pravidelným výplatám investorům.

Číst vice Číst méně

Pavel Kroha

CEO

Přes 20 let působil v bankovnictví v oblasti projektového a finančního řízení a financování nemovitostí.

S těmito zkušenostmi Pavel směřuje společnost k důvěryhodné a stabilní instituci. Cílem je stát se první volbou pro klienty, kteří uvažují o bezpečné investici do bytových jednotek. Hlavními prvky tohoto konceptu je nejen nabídka kvalitních investičních jednotek, nýbrž i komplexní poradenství a rozšířené péče o investory.

Číst vice Číst méně

Ondřej Čuba

Obchod

Ondřej má rozsáhlé znalosti v rámci projektových financí, korporátních transakcí, včetně joint venture a private equity investic. V oblasti financí a Real Estate se pohybuje přes 15 let.

Je zakladatelem investiční skupiny FORCE.Capital, kde působí na pozici CEO. Holding je zaměřen na oblasti finančních služeb, výstavby rezidenčního developmentu a výroby elektrické energie z OZE. Díky těmto zkušenostem zodpovídá za obchodní část projektu LUSQ.

Číst vice Číst méně

Vojtěch Sucharda

Právo

Vojtěch má přes 12 let zkušeností z oblasti advokacie. Je jedním za zakládajících partnerů advokátní kanceláře ARROWS, u jejíhož zrodu stál v roce 2017. V ARROWS Vojtěch působí jako advokát, je také zodpovědný za řízení mezinárodní sítě advokátních kanceláří ARROWS INTERNATIONAL.

Vojtěch je současně zakladatelem internetového portálu mylaw.cz, jehož hlavním cílem je přesun práva a činnost právníků do on-line prostředí.

Číst vice Číst méně

Tomáš Petřík

Ekonomika

Tomáš vnáší do projektu přes 26 let zkušeností z oblasti realitního a nájemního trhu a znalostí ekonomických procesů. Založil a vede několik společností, které se zabývají ekonomickým a organizačním poradenstvím.

Již přes 25 let rovněž řídí své vlastní nemovitostní projekty napříč Českou republikou. Nejen díky tomu umí efektivně nastavit procesy a vychytat všechny detaily v rámci projektu LUSQ.

Číst vice Číst méně

Jáchym Petřík

Finance

Jáchym působí v oblasti advokacie od roku 2013. Je jedním ze zakládajících partnerů advokátní kanceláře ARROWS, u jejíhož zrodu v roce 2017 stál.

Jáchym je současně zkušeným investorem a hybatelem vícero úspěšných podnikatelských záměrů (od developmentu, online projektu mylaw.cz, volnočasového sherwoodbattle.cz a nyní především záměrů realizovaných pod ndot.cz). Jáchym je rychlý v myšlení a rozhodovacím bloku – od toho se odvíjí zbytek.

Číst vice Číst méně

Chcete vědět více?

Kontaktujte nás

Zavolejte nám

+420 771 135 501

Email na nás

info@lusq.cz

Naše adresa

Budova SmíchOff
Plzeňská 18
Praha 5 - Smíchov

Sociální sítě

Napište nám zprávu